Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.04.2021, 02:29   #15
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Ja nie zapisywałem się, bo i tak nie mam czasu by jechać, ale dlaczego się wypisujecie? Zlot się odbędzie, więc w czym tkwi przyczyna? Dla kolegi pytam
Cóż... sytuacja epidemiczna w kraju nie jest za wesoła (wiem, że zdania co do panedmii są mocno podzielone ale ja pracuje na sorze i widzę co się dzieje we Wrocku, z pogodą też ciężko trafić a jednak z Wrocka kawałek jest (a w chwili obecnej zdrowie nie pozwala na tak dalekie podróże na moto w niskich temperaturach, no i trochę ludzi z którymi się chciałem spotakć się wykruszyło. Generalnie na chwilę obecną nie mówimy, że nie jedziemy, bo jest nawet plan podjechać w okolice Wawy z lawetą i dalej sobie polecieć na moto ale to generalnie decyzja zapadanie w czwartek i główym wyznacznikiem będzie pogoda, może być tak, że ruszymy na zlot i jednak stwierdzimy, że pojezdzimy po TET'cie bilżej domu
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
XXIV zlot adv- wiosna 2021 golab Imprezy forum AT i zloty ogólne 88 05.05.2021 08:02
XXIV Rajd Podlaski Koszulki jendrus Imprezy forum AT i zloty ogólne 51 30.11.2020 22:26
XXIV Rajd Podlaski frog Imprezy forum AT i zloty ogólne 67 27.10.2020 20:17
lista pawelkowalski Przygotowania do wyjazdów 33 17.11.2013 17:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.