Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.07.2019, 09:05   #1
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie Czarnogóra i Albania rodzinnie - co tam w ogóle jest do zwiedzania?

Kurła, byłem tam.. sporo razy, oprowadzałem grupy świeżaków pokazując to co najlepsze wg mnie, ale zawsze na dwóch kółkach z myślą szerokiego omijania asfaltu i wszystkiego co statystyczny emeryt chciałby zobaczyć. Teraz postanowiłem jechać tam z dziewuchą i młodszymi marudami. I okazuje się że sam świeżak jestem Jeszcze nie wiem czym pojadę, wolałbym Vivaro, bo pali tyle co osobówka, wpakuję na pakę rowery, pół domu i jeszcze miejsca zostanie. Ale aż żal nie zjechać z czarnego.. chyba. Może lepiej się jakoś wcisnąć w Hiluxa?
Plan w głowie, na razie jedyny jaki się ułożył, to mniej więcej
1. Dojazd 1 dzień do MNE (20h... hmm.. wytrzyma towarzystwo? Może coś po drodze ciekawego?)
2. Durmitor, po drodze dla chętnych zjazd nad kanionem Tary, pewnie jakiś treking po górach 2-3 dni
3. Zjazd pod Zatokę Kotorską, bo widoki ładne. Dalej w stronę Albanii wzdłuż wybrzeża, gdzieś nad morzem postój na 2 dni
4. W Albanii pierwsze co mi na myśl przychodzi to postój na kampie Szkodra Lake Resort w tym ich fajnym namiocie, a potem Theth, jeśli hiluxem to cała pętla. Ile to się wtedy jedzie? Prędkości chyba ze 4 razy niższe niż na dwóch kółkach?
Dalej hmmmm... gdzieś w stronę Wlory na południe, ale co tam w ogóle jest? Jedną miejscówkę będę miał zupełnie na południu. Ale co po drodze, co na powrocie? Może wbić w Grecję, wrócić przez Macedonię?

Czas operacyjny ok 14 dni. Start 24 sierpnia - jakby ktoś miał podobny plan w tym czasie, to z chęcią połączę siły.
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Do BiH, Czarnogora i Albania 25.06 - 7 dni krytek Umawianie i propozycje wyjazdów 34 25.05.2017 09:55
Albania/Czarnogóra 6-21 Sierpień 2011 Jaca GDA Umawianie i propozycje wyjazdów 24 02.08.2011 21:59
Albania i Czarnogóra. Dlaczego tak? bigos Przygotowania do wyjazdów 41 10.04.2010 14:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.