Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Forumowy Mechanik

Forumowy Mechanik Poradniki ludzi doświadczonych w dziele nie gębie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.09.2018, 08:15   #11
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 29 min 47 s
Domyślnie

to co zrobilem przy motocyklu i jakie byly tego koszty opisalem w pierwszym poscie i wg mnie wyczerpalem temat. widze, ze odpowiadam juz teraz za wszystko. popsulem manetki ( sa podlaczone do rozdzielacza i napiecie pojawia sie na nich po kluczyku - pamietam, ze je sprawdzalem - co to z reszta za filozofia), zepsulem ladowanie, nasypalem piasku do airboxa - swoja droga to airboxa kleilem klejem do szyb samochodowych bo byl dziurawy i lal sie z niego olej z odmy, srube zgialem na kierownicy, nie wypolerowalem bolca... itd itp. napisalem w pierwszym poscie co uwazam za swoje bledy i w rozsadny sposob jestem w stanie pokryc ich usuniecie. do kolegi mam jedno pytanie - czy potrafi odnalezc list przewozowy paczki z czesciami ktora do mnie wyslal? jak dlugo czesci byly u 'fachowcow'? to nam sporo wyjasni. i jeszcze prosze napisac ile dni sie kolega do mnie wybieral gdy motocykl byl juz zlozony.

jezdzic bez plynu chlodzacego na zacietych zaciskach bez lozysk w kiwaczce z elektryka jak z horroru to luz przeciez... dziury miec w trzonkach zaworow - fachowcy... przepolerowali serio aha - i do wyjecia sworznia w AT wystarczy palec - nie trzeba mlotka, bo tez sobie kolega wymyslil nie wiem na jakiej podstawie, ze mu wybijalem sworzen mlotkiem i zepsulem tlok. a sworzen jak juz pisalem na przednm baniaku byl zatarty. proponowalem wymiane - to nie ma potrzeby sie dowiedzialem. przewody hamulcowe tez ja gialem o chalupnicze gmole, tylne stelaze tez ja tak zamontowalem ze sie pod nimi boczki nie mieszcza... itd itp... ja pogialem plyte pod silnikiem, co tam jeszcze... kosz sprzeglowy zepsulem... bede mial chwile to przegladne caly watek od poczatku i wypisze wszystko co popsulem. czekam na rzeczowa odpowiedz nt daty wyslania do mnie czesci silnikowych po regeneracji.

p.s. a ilu kolegom z tego forum przez ostatnie lata popsulem motocykli to juz raczej trudno policzyc... ten kolektor tez ja tak ladnie zespawalem... a no i sruby sie grzeja od reglera przezemnie...

ja paczke z cylindrami, glowicami i tlokami wyslalem 1 maja 2018 kurierem dpd. kiedy do mnie wrocila?
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Bez.tytułu.jpg (91.4 KB, 30 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 20180813_124933.jpg (85.7 KB, 31 wyświetleń)
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 04.09.2018 o 09:32
szynszyll jest offline  
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Serwis Hondy - czy ktoś poleci jakikolwiek serwis w Polsce HarryLey4x4 NAT - Warsztat 3 20.04.2018 13:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.