Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.04.2016, 11:55   #1
blackcock84
 
blackcock84's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Zaniemyśl
Posty: 37
Motocykl: RD07
blackcock84 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 22 min 52 s
Domyślnie Brak iskry-pomocy

Panowie! Pomocy
Rok temu padła mi afra. Poszła jakaś zwara i spaliło moduł, aku padło, obrotomierz, tripa, chyba regiel, kilka żarówek i bezpieczników. Przez ten czas uzbierałem kasiorę i zakupiłem nowe aku, regiel od tourmaxa, używany moduł od kolegi z forum(mówił, że sprawny) a także używana instalacje od rd07a, przyczym sam posiadam rd07. Rozizolowalem całą instalację issprawdziłem przewód po przewodzie, nawet wymieniłem też na używke uzwojenie w "generetorze prądu trójfazowego" jak sie dowiedziałem. Skręcone wszystko do kupy poczyszczone i zalane świerzą wachą i...
D. U. P. A brak iskry na świeczkach, które są też nowe.

Jakieś pomysły?

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
blackcock84 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Brak iskry - Pomocy ! ScreamMyName Układ elektryczny i zapłonowy 26 31.08.2021 18:51
Brak iskry... Pomocy! Krzysiek009 Układ elektryczny i zapłonowy 5 15.10.2013 22:45
Brak iskry- przestroga dla innych SLAWEK BANDOSZ Układ elektryczny i zapłonowy 0 26.05.2011 09:05
Schemat elektryczny do RD03 - brak iskry JarArt Układ elektryczny i zapłonowy 10 27.09.2010 12:52
brak iskry (na dwóch garach(: telelegolas Układ elektryczny i zapłonowy 9 25.08.2008 22:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.