Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 02.05.2015, 12:58   #1
Mateusz93
 
Mateusz93's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Andrychów/Kraków
Posty: 142
Przebieg: 11 600
Mateusz93 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 10 godz 15 min 10 s
Domyślnie Ubrania ADRENALINE i ogólnie o odzieży motocyklowej (długa vs krótka kurtka?)

Cześć!

jestem zielony w temacie motocyklizmu, stawiam pierwsze kroki.
Kupiłem kask Araia Tour X-2 i to wszystko co na razie mam. Jak przyjdzie plastik, to jadę do znajomego po Dominatora.
byłem w kilku sklepach, gość zrobił mi dobre ceny na kurtki ADRENALINE- jeśli chodzi o krój, wygodę i wygląd- super, protektory siedzą tam gdzie powinny, dobrze dopasowane, cena jakieś 350zł za kurtkę (do 380zł) plus rabaty jak kupię więcej rzeczy w sklepie (do nawet kilkudziesięciu złotych)- no i dylemat, bo raczej nie jestem zwolennikiem kupowania nowych rzeczy z niskich półek, ale te naprawdę obiecująco wyglądały.
możecie mi coś doradzić? do każdej kurtki 1 bądź dwie podpinki.
doradźcie czy to tylko cena i ładny wygląd, a później się człowiek poci i w kurza, że chińszczyzna?
chodzi mi o bezpieczeństwo (priorytet) no i wygodę oczywiście.

i dwa:
czy lepsza do offów kominowych (mieszkam w otoczeniu gór, pustynia błędowska itp., na co dzień poruszanie się po mieście/uczelnia) i wakacyjych dłuższych wyjazdów (np. 300km na zlot, jeden na sezon trip gdzies na jakąś Ukrainę docelowo Bałkany) będzie długa kurtka?
bo te krótkie leżą i wyglądają duuużo lepiej- tylko nie mam pojęcia jak się sprawują, więc chciałbym spytać Was, doświadczeni koledzy

z góry dzięki za pomoc!
pozdrawiam,
Mateusz
Mateusz93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Shell V-power nitro+ 95 i ogólnie o benzynie roman350 Uklad paliwowy i wydechowy 38 15.12.2014 16:38
Czyszczenie - ogólnie jorge Regularne czynności serwisowe 35 02.04.2012 06:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.