Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.02.2015, 18:05   #1
Mateusz93
 
Mateusz93's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Andrychów/Kraków
Posty: 142
Przebieg: 11 600
Mateusz93 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 10 godz 15 min 10 s
Domyślnie Yamaha TT vs XT vs KLR vs NX 650 Dominator, może coś innego? przeprawówka, offroad, na A2

Cześć, czołem!
nazywam się Mateusz, to mój pierwszy temat na tym forum- witam Was serdecznie

moja miłość do motocykli kiełkowała od dawna, ale za namową dziewczyny, średnioprzekonany, poszedłem na slajdowisko o Ukrainie...
tam okazało się, że jest ono o wyprawie motocyklowej, offroad, przepiękne widoki, pasja, coś wspaniałego. poszedłem porozmawiać z prowadzącym- Karolem, notabene właścicielem Afryki. bardzo mnie wrkęcił w ten temat i postanowiłem ruszyć z własnym scenariuszem...

robię prawko, długa droga, ale sporo we mnie zapału i chęci.
mam do wydania na moto 5-8tysięcy, z tym, że 8 to raczej góóórna granica (wolałbym bliżej pierwszej kwoty, by móc coś jeszcze podziałać w tym sezonie, ale wiadomo, kupuje się raz i lepiej nie oszczędzać zbytnio).

bardzo spodobała mi się ta forma podróżowania. chciałbym pojechać (z w/w Karolem) na kilkudniowy trip, poza ulicami, przeprawy itp. nie chodzi mi o oranie lasów jakąś 250tką, tylko szerokopojętą przeprawę. w grę wchodzą setki kilometrów, więc ważna jest wygoda, przydałaby się uniwersalność, gdyż na co dzień chciałbym jezdzić moto po mieście/przedmieściach.

Znajomy zaoferował mi TTR 600, rocznik 2003. jest on z wielkogarowych singli jednym z bardziej uterenowionych, odchudzony, bez rozrusznika itp. jak on sprawdzi się w takim codziennym uzytkowaniu? po lasach pewnie dobrze, ale czy da radę w ~trasie? (wiadomo, nie nastawiam się na 300km autostradą, ale chcaiłym czasem wyskoczyć gdzieś z kolegami, może jakieś opony supermoto?)

bardzo kusi mnie ze względu na wiek i pewność, że nie jest wyjeżdżony, jednak kosztuje około 8000zł i to dla studenta całkiem spory wydatek.
co Wy byście polecili?
możecie coś powiedzieć na temat różnic w użytkowaniu XT i TT?

z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!
Mateusz
Mateusz93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Yamaha TDM 850 czy Yamaha Super Tenere ? Kubaandcom Yamaha 48 21.04.2022 14:05
Kingway DOminator 700 a Yamaha Grizzly 700 matjas Inne - dyskusja ogólna 4 15.05.2013 11:18
Kask AGV MT-X, a moze cos innego. Kamyk Kaski 4 03.07.2012 09:30
Kask dla plecaczka (tani) - ls2, naxa, hjc a może coś innego? piotreklodz Kaski 10 16.02.2012 22:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.