Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.05.2014, 23:07   #11
ocoloko
 
ocoloko's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 532
Motocykl: RD07a
ocoloko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 34 min 32 s
Domyślnie

Szacunek dla tych, którzy zabrali głos w dyskusji, żeby bronić dobrego imienia Orzepa. Zastanawiam się jednak, czy nie należałoby na tym poprzestać. Temat jest trudny. Nie byłbym takim pesymistą jak kilku wcześniej wypowiadających się kolegów. Myślę, że zmiany są możliwe. Ale po pierwsze nie oczekujmy, że dostaniemy wszystko na raz, a po drugie, czy na prawdę tego chcemy? Idąc tym tropem co Szarik, mogę sobie wyobrazić jak będzie wyglądała ta oficjalnie udostępniona część lasu. Obwieszą ją tysiącem ostrzeżeń, nakazów zakazów, tak że drzew nie będzie widać, zagrodzą, wyasfaltują i wyjdzie z tego coś na kształt parku. Tylko kto będzie chciał tam jeździć? Niestety obawiam się, że taki będzie efekt zmasowanej "akcji kontra leśnik". Z drugiej strony, tak jak napisał Ex, też chciałbym wiedzieć, które leśne drogi są publiczne i można nimi legalnie pocinać. Też zdarza mi się wjeżdżać do lasu, na ogół trzymając się głównych dróg. Na pewno wielu kolegów jeździ więcej, nie wiem też jak jest w różnych częściach kraju, ale jak dotąd nie trafiłem jeszcze na kontrolę. Może nikt nie zawracał sobie mną głowy, bo zachowywałem się grzecznie. To czego się obawiam, to zbyt duży szum i nagonka na leśnictwa, bo paradoksalnie może to zaszkodzić.
__________________
"one for joy and one for sorrow"
ocoloko jest offline  
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.