Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 02.03.2013, 15:39   #25
tomekc
 
tomekc's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tuchów / Redditch
Posty: 615
Motocykl: nie mam AT jeszcze
tomekc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 17 godz 22 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
przesadzasz. Przynajmniej marka trwa. Jeśli jesteś takim patriotą dlaczego jeździsz japońskim motorem a piszesz na tajwańskim komputerze z klawiaturą z Chin?
Jak marka trwa, skoro jakis chinczyk to klepie, a junak to tylko napis na moto Gdzie tu tradycja marki, i to nie ma nic wspolnego z patriotyzmem. Po prostu nie gra mi to historyczno-motoryzacyjnie ot co. Ale w epoce kiedy jaguar/land rover, aston martin, volvo i inne marki ktore odegrały znaczaca role w historii motoryzacji nie oparly sie rynkowi i nalazea do zlotych -nie ma sie chyba czemu bardzo dziwic. Pracujac od kilku lat w przemysle motoryzacyjnym (w firmie bedacej podwykonawca w/w) osobiscie jestem zaszokowany podejsciem do jakosci podzespolow. Poza papierami slowo "jakosc" nie am zadnego znaczenia, a szef kontroli jakosci to najwiekszy wrog kierownika produkcji.............Jak z tego ma powstac cos dobrego po zlozeniu w calosc Nawet przerobienie klasycznego Range rovera z luksusowego ale jednioczesnie dzielnego w terenie (po modach prawdziwego off roader-a) w gownianego suw-a do wozenia dzieci dos zkoly nie pomoze! Temat nie o samochodach, ale nie wierze ze w tym przypadku junaka jest inaczej


p.s jedze japonskim moto, zlozonym w hiszpanii...................
__________________

tomekc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.