Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.01.2013, 17:58   #1
szpila82


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 25
Motocykl: RD04
szpila82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 13 godz 31 min 54 s
Domyślnie Afra nie kręci

Pomocy ludzie;] Afra mi nie odpala, opisze pokrótce spostrzeżenia, które poczyniłem okiem laika: przekręcam kluczyk w stacyjce, kontrolki świecą się te co powinny. Moto postawione na stopce bocznej. Dusze 'start' i cisza, ino moje nerwowe dreptanie słychać. Owiewki zdjęte i nasłuchuje. nic. Nawet przekaźnik rozrusznika nie cyknie. Zwieram z pominięciem przekaźnika plus aku z rozrusznikiem: rozrusznik kręci. Przez przekaźnik nic a nic. Sprawdzam przekaźnik: prąd dochodzi, bezpiecznik cały, ale biorąc pod uwagę moją prądowo ignorancję, podłączam nowy (pożyczony ze sklepu przekaźnik. Efekt: nic się nie dzieje. Nawet nie cyknie (kontrolki się świecą i ta luzu i ta stopki). Nie mam pomysłu. Czy czujnik np. luzu może być winowajcą, mimo, że kontrolka się świeci? Zanim zaczniecie krzyczeć, przejrzałem wątki (jest prawdopodobieństwo, że mi coś umkneło);] Pomóżcie.
szpila82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Koło sie nie kręci szymon25 Hamulce, kola, opony 13 20.08.2012 11:46
Mam się martwić? Nie kręci. arturro007 Układ elektryczny i zapłonowy 9 21.03.2011 13:20
nawiązując do T: Łezka się kręci.... Vooytas Inne tematy 21 25.05.2009 11:40
Starter nie kręci a prądy są SewO Układ elektryczny i zapłonowy 9 06.02.2009 21:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.