Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.12.2012, 16:27   #11
Cezary


Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 140
Motocykl: XTZ 750
Cezary jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 10 godz 18 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bliźniak Zobacz post
Po jego ostatnim "wyczynie", czytanie opisów tej błazenady przestało być nawet śmieszne! Weźmy pod uwagę opcję, że nasz 'niepełnosprytny' kolega - bo to jedyne skojarzenie, które mi się nasuwa na myśl o nim, jednak zgubił te telefony, albo skubnął je ktoś po drodze do/ze sklepu, a pan 'kierownik' noclegowni nie miał z tym nic wspólnego... Narobił boruty (o ile to w ogóle prawda, co napisał), ośmieszył siebie i innych podobnie podróżujących w oczach, chyba wszystkich czytających o jego wyczynach - NIE PODOBA mi się to. Straszenie wpisem na FB, NK ....
przedszkole albo za dużo
Osądzanie ludzi ma zawsze jeden minus- możesz się mylić. W tym roku na wyprawie w Armenii również zostałem okradziony, od samego początku wiedziałem i czułem kto to, gościu po paru godzinach już był na komisariacie. Przez cały dzień i połowę drugiego się nie przyznawał. Zacząłem lekko świrować, a co jeśli to nie on? Narobić facetowi z którym się razem piło takiego bajzlu nie jest ani miłe, ani uprzejme, co więcej - jest skurwysyństwem. Tylko co, wstajesz rano, patrzysz, że masz pusty kufer i jedziesz dalej? Jeżeli nie będzie się reagować na takie sytuacje to kolejnych podróżnych może spotkać bardzo podobny los. W moim przypadku doszło do rozmowy w 4 oczy, i dopiero jak gościa trochę pocisnąłem to puścił parę i się przyznał...
__________________
www.dalekadroga.pl
www.facebook.com/dalekadroga
Cezary jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wycieczka dookola jeziora Turawskiego. igi Polska 18 04.12.2012 15:53
Dookola swiata na tenerach... sambor1965 Inne tematy 30 14.05.2009 08:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.