Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.02.2011, 20:22   #1
Mecia
stęchły
 
Mecia's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zbąszyń
Posty: 444
Motocykl: RD07a
Przebieg: 130000
Mecia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 10 godz 24 min 24 s
Domyślnie ślizgi, zużyte golenie

Witam. Robię całkowity przegląd motocykla z wymianami rozpipszonych części. Wyczaiłem dosyć duży luz na lagach. Rozebrałem i ewidentnie widać zużycie ślizgów(wytarty do stali teflon). Kiedyś bodajże Pan Wieczerzak pisał, że one są nieśmiertelne i , że to aluminium się wyciera. Zbadałem to wyczuwając luzy w różnych pozycjach lagi , w tym maksymalnie wduszonej i wyciągnietej (bez sprężyn) i za każdym razem występował identyczny luz. Myślę, że nie ma tu mowy o zużyciu alu w goleniach ponieważ luz powinien być mniejszy lub nie powinno go wcale być w miejscach gdzie laga wogóle nie pracuje. Poprawcie mnie jeżeli się myle.

Przy wyciąganiu kołnierza przeciwpyłowego rozpiepszyłem go :/ Idzie go gdzieś kupić
__________________
Wichura

Ostatnio edytowane przez Mecia : 11.02.2011 o 20:44
Mecia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ślizgi do lag xralf Rama, zawieszenia, napęd 1 15.04.2013 21:04
Ślizgi w lagach paku Rama, zawieszenia, napęd 31 15.03.2013 01:24


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.