Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.08.2012, 17:57   #1
grabbie
 
grabbie's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 194
Motocykl: RD07a
Przebieg: 59000
grabbie jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 17 godz 6 min 23 s
Domyślnie Wkoło adriatyku 2012

Hej,

W sobotę 25.08 o godzinie 6.00 startuje na wycieczkę wkoło Adriatyku. Mam 16dni. Plan jest taki żeby objechać Chorwację, Czarnogórę i Albanię głównie po górkach i z dala od wielkich miast. Dalej chciałbym w Grecji podjechać do podnóży Olimpu, po czym z Iguomenitsy płynę promem do Włoch. Tam szybki skok do Arco i chwila uniesień we włosko-szwajcarsko-austriackich Alpach. Przez Pragę powrót do domu.

Będzie to pierwsza moja poważna, zagraniczna, motocyklowa podróż. Niejedno już zjeździłem i w różnych miejscach spałem ale było to głównie u nas w PL.

Wrzucam ustaloną traskę na google maps i chętnie dowiem się co o niej myślą bardziej wytrawni "gracze" :P. Z pewnością dla wielu z Was jest to mały wypad na kawę ale od czegoś trzeba zacząć.

http://goo.gl/maps/R9mb5

Spełnia się moje marzenie, które spłodziłem siedząc jeszcze w ławce 2 klasy gimnazjum... od tamtej pory we łbie jeździła mi Afryka a ciągnęła mnie ze sobą właśnie w tę podróż dokładnie w tym momencie mojego życia

W miarę możliwości będę wrzucał tu cokolwiek z telefonu. Po powrocie chciałbym uzupełnić ten wstęp relacją z fotkami.

Ostatnio edytowane przez grabbie : 23.08.2012 o 21:25
grabbie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wkoło Adriatyku 2012 grabbie Trochę dalej 69 31.03.2014 04:06
bike island days 28.06.2012-1.07.2012-Lubieszewo kolo Drawska Pom-zachodniopomorskie kuras Imprezy forum AT i zloty ogólne 9 10.06.2012 21:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.