Wątek: 7 osobowe auto?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.08.2018, 08:36   #1
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,153
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 4 min 22 s
Domyślnie 7 osobowe auto?

Po ostatniej podróży w 5 osób (3 dorosłe osoby + dwójka dzieciaków do lat 4) żona stwierdziła, że tak się nie da jeździć i potrzebuję zamienić swojego Passata B5FL w kombi na coś większego. Problem jest taki, że nie jak nie da się zmieścić 2 fotelików i 1 dorosłej osoby na kanapie z tyłu. Już staramy się jeździć tak, że 4 letni syn siedzi z fotelikiem z przodu a z tyłu jedzie córka (1,5 roku) z fotelikiem oraz żona i teściu ale i tak po dłuższej podróży jest niewygodnie. Nawet jakbym miał kolejne małe dziecko to nie ma samochodu kombi w którym mieszczą się 3 foteliki obok siebie.

Do sedna: szukam czegoś min. 6 osobowego ale raczej nie typu VAN (nie przepadam) z mocnym silnikiem (min. 180KM) i fajnie jakby to miało napęd 4x4.
Jak dla mnie nie musi być bajerów.

Kasa to nie wiem. Na razie nie mogę się zdecydować co wybrać, więc pułap cenowy jest myślę do 60tys. zł.

Jeśli chodzi o to co lubię to aktualnie mam VW Passat B5FL 1.9TDI w 4x4 i nadwoziu Kombi z mocą około 200KM i jestem mega z tego auta zadowolony.
Gdyby nie problemy z miejscem dla ludzi to pewnie kiedyś jakbym miał zmienić to wybrałbym SuperB, XC70 albo jakieś inne kombii.

Może ktoś ma jakieś ciekawe propozycje samochodu dla rodziny: 3 dorosłych + 2 małych dzieci.

Moje typy kierują się aktualnie ku: Ford Galaxy, Ford S-Max, Fiat Freemont, Dodge Journey.
Ja bym kupił VW Multivan z 2.5TDI max. 2003 rok, ale żona powiedziała, że busem nie będzie jeździła.

Siostra ma Berlingo i nawet fajne by to było auto, gdyby nie te słabe silniki :/
Są nawet wersje 7 osobowe.

Może ktoś wie czy Mercedes W211 ma szeroką kanapę z tyłu?

Ostatnio edytowane przez lukasz_vip : 21.08.2018 o 08:47
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem