Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.04.2017, 15:06   #1
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 960
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 36 min 15 s
Domyślnie Połoniny zakarpacie

Jako że liznąłem trochę klimatu podczas dwukrotnego wyjazdu zastanawiając się nad tegorocznym sezonem żeby spożytkować czas który mogę wygospodarować przyszedł mi pomysł aby pohasać po zakarpackich połoninach.
Cel jest taki,przejechać grzbietami Borżawę,Krasną,Świdowiec,i posiedzieć nad jeziorkiem na Czarnochorze,specjalnie odpuszczam Gorgany tam chyba nie da rady po szlaku,
O ile z Borżawą nie powinno być problemu(byłem na Wielkim Wierchu) nie wiem co z dalszymi połoninami,myślę że starzy wyjadacze podpowiedzą.

Realizacja
Ja mogę to zrealizować weekendami 3dniowymi przez cały sezon z przerwą sierpień-wrzesień kiedy planuję główny wyjazd w tym sezonie,warunkiem pogoda jeśli nie będzie dobrych prognoz nie jadę.

Sprzęt i wyposażenie
DRZ 400,samochód przyczepka na 3 moto
O kapci,obowiązkowo moussy lub inne wynalazki (na ścieżkach niskie ciśnienie) zapasowe klamki,minimum narzędzi,ze względu na wagę bez namiotu,spiwora,rogal torba zapas jedzenia i picia jak najmiejsze obciążenie.
Oczekiwania
Jeśli znajdę 1,2,max 3 szoferów z doświadczeniem w jeździe po górach na wyłącznie lekkich sprzętach którzy jeśli umawiamy się że ruszamy o 8 to o 8 stoi zatankowany,wysiurany i zapięty na ostatni guzik to byłoby super.

Po przymusowej kilkuletniej przerwie wróciłem do starych ścieżek i gwardii,ale stwierdziłem że ścieżki które znam w promieniu wielu kilometrów nie dają mi już takiej frajdy jak kiedyś.
Byłem ostatnio na 2 wyprawach i dwu wypadach na Ukrainę po których wróciłem wypoczęty psychicznie a do czego nie mogę przekonać moich kolegów przekładających weekendowe wypady i jeden tygodniowy wyjazd w Rumuńskie góry w sezonie.

To jest zarys,jeśli znajdą się chętni będziemy dogrywać,pozdrawiam i czekam na odzew
Ps Więcej wiadomości będzie kiedy wróci drużyna Wojtka z wyprawówki
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem