Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.02.2015, 15:03   #49
Adampio


Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 248
Motocykl: Trampek XL600V
Adampio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 13 godz 38 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mixajlo
Kiedyś w ramach oszczędności kupiłem sobie spodnie pewnej polskiej firmy. Stwierdziłem, że w XXI wieku technologia tak poszła na przód, że membrana typu szmatex na pewno nie ustępuje kroku goretexowi i spodnie za trzy stówki wystarczą mi. Po sezonie gotowania dupska i wyparzania jajec kupiłem sobie goretexy. Różnica jest ogromna (ameryki nie odkrywam), czasem warto dołożyć do low-endu na rzecz fajnej klasy średniej i spokoju na kilka sezonów. Z kupowaniem ciuchów od rodzimych producentów jest jak z piciem wody z kibla: można, tylko po co. Nasi dalej szyją ceratę zwykłymi nićmi: prują się to to, nie oddycha i buk raczy wiedzieć jak takie ciuchy wyglądają po glebie.
Ja "w ramach oszczędności" kupiłem portki i kurtkę polskiej firmy na F i zadowolony z produktu i podejscia do klienta zamówilem portki letnie (z wypinaną membraną), a jak starczy funduszy to kupie tez kutkę letnia (z letniej kurtki firmy zagranicznej wytyłem a i tak nigdy nie byłem z niej zadowolony.)
Polskie portki przeżyły dwa szlify po stranowaniu mnie automobilem i wiele gleb na offie.
Adampio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem