Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.03.2021, 17:32   #21
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 1 min 23 s
Domyślnie

1. Nie była - ugniatają samochody z betonem, kruszywem i innym materiałem. Na koniec jest planowane uzupełnienie tego co "utonie" i dowiezienie ładniejszego kruszywa po czym finiszowe walcowanie.
2. Solbet 24x24x59, ocieplenie 20cm. styro w ściany i podłogę, strop od dołu nad podwieszanym pewnie z 15-20cm. wełny w której chcemy poprowadzić rekuperację + 15cm. styro od góry i wylewka. Dom parterowy z poddaszem niemieszkalnym więc być może dołożymy jeszcze pomiędzy krokwie wełnę tylko po to aby "burdel" na górze nie zamarzał.
3. Stal zbrojeniowa coś około 3.700-3.900zł./tona, beton B20 - 260zł. a B25 z dodatkiem "zimowym" 280zł./m3, kruszywa: tłuczeń od 85zł./tona, mieszanka czyli drobny kliniec z pyłem 65-70zł./tona - rewelacyjnie się sama zagęszcza, pospółka i piasek 35-45zł./tona, piasek kopany ok. 45zł./tona ale osobiście za kruszywa, z uwagi na ilości i "kontakty" płaciłem ok.30% mniej - nie sponsoruję państwowymi pieniędzmi żadnej drużyny z Targowisk ale czasem niszczę "detergenty w szklanych opakowaniach" z prezesem kamieniołomu /prawie jak Daniel - też pije z prezesem i dlatego mamy upusty, on na apartamenty w Stolicy ja na tłuczeń z ...

Ps. Będzie pauza bo mi się ekipa zawinęła na inną budowę więc kolejne odcinki po Wielkanocy. Ceny powyżej podałem brutto.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem