Wątek: Moto Guzzi V85
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.05.2019, 23:26   #19
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

Macałem, siedziałem i odpalałem V85... Ciekawy sprzęt, ale jednak mnie nie porwał (szczególnie po Scrablerze 1200XE ). Gutek jest ładny, ale z bliska już trochę mniej (trochę trąci 'plastikiem'), dosyć niski, ma dziwne rozwiązania (zmiana mapy zapłonu guzikiem startera po uruchomieniu, wyłączanie silnika nieoznaczonym guzikiem, trochę upierdliwe menu i jego obsługa). Po odpaleniu i dodaniu gazu na bocznej czuć jak cały motocykl się skręca (poprzeczna Vka + kardan starszego typu, podobno i tak jest dużo lepiej niż w starszych gutkach...). Gadałem z właścicielem 990adv, który właśnie wrócił z testów i mówił, że 'to było ciekawe doznanie' Może jakby miał 21" z przodu i lepszy zawias to bym się bardziej interesował...a tak to turystyk z nutą retro i okazjonalną opcją zjazdu na łatwe szutry.

W Wawie jest normalna testówka (żółty), dostępna od ręki, tylko nie chciało mi się zostawiać 3kpln kaucji... W Rumii zostawiłem swoje dane ponad miesiąc temu, bo miały przyjechać dwie sztuki na początku kwietnia - gość miał zadzwonić, żebym sobie obejrzał i do dziś cisza...

Z ciekawostek w katalogu akcesoriów Ohlins na tył kosztuje ok 3700zł a końcówka Arrow'a ponad 4kpln...z dbkillerem gada ciszej niż silnik Wyższych kanap jeszcze nie mieli wycenionych...

20190427_133848_HDR.jpg

Ale ładne są i kosztują przyzwoicie...
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem