Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.12.2023, 13:14   #17
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,176
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 1 godz 46 min 48 s
Domyślnie

Po najedzeniu się, o dziwo nie tak okrutnie jak ostatnimi laty, odgrzeję temat zimowania.

Na skutek nieplanowanego powiększenia się stadka jednośladów trzeba było coś wymyślić na zimowanie bo garaż jednostanowiskowy do którego wchodzi jedno niezbyt duże auto i jeden motorek w poprzek na platformie a rowerki na wieszakach. Mamy jeden mały taras, prawie nieużywany, zadaszony i zasłonięty z jednej strony poliwęglanem więc tam weszła Afra i Kawa. Na boki zamówiłem plandeki takie jak w knajpianych ogródkach ale pan wykonawca wykazał się kompletnym brakiem poczucia czasu i jak zaczęło śnieżyć w listopadzie to musiałem zasłonić na szybko czymś co miałem . Działa całkiem nieźle, również jako lodówka na browarek czy świąteczne jedzenie (schab pieczony przechowywany pod R4 Kawy ) temperatura praktycznie zawsze dodatnia a wilgotność dużo niższa niż na dworze. Wentylacja jest OK bo pod daszkiem jest dużo szpar. Na wiosnę chyba wykończę to wszystko na dwie warstwy poliwęglanu żeby jeszcze lepiej ocieplić nie zapominając o wentylacji.

RTek w garażu do latania zimą - wielka szyba i grzane kanapy robią robotę

IMG_4665.jpg

IMG_4668.jpg

IMG_4669.jpg

IMG_4672.jpg

IMG_4674.jpg

IMG_4677.jpg
WojtasA jest online   Odpowiedź z Cytowaniem