Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.04.2021, 10:40   #142
daro


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Rębków k/Garwolina
Posty: 96
Motocykl: BMW
Przebieg: Duży
daro jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 51 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Bo tylko na kościelnym forum wszyscy będą zadowoleni
Tak obserwuje czasami to forum, głównie z racji ATomka, który jest tu obecny chyba nie tylko z racji motocykla, a z którym się znam od 42 lat i zaczynaliśmy jeździć na motorowerach Jawa, a byliśmy na pierwszym rozpoczęciu sezonu na Jasnej Górze w 2004 r.
Nie będę pisał o zlocie na Jasnej Górze. Ja zawsze będę tam jeździł co by nie było, chyba że już nie dam rady.
Niepokoi mnie to co tu ludzie wypisują, a z czym się spotykałem przez lata na forum BMW jak zamieszczałem tylko informacje o zlocie na Jasnej Górze, w Gietrzwałdzie, o Rajdzie Katyńskim czy o sprawach które są ważne, powinny być, dla każdego Polaka.
Dlatego napisałem że klimat dyskusji podobny do forum BMW.
Nie wiem co to się dzieje, myślałem zawsze że tu jest inaczej niż na forum BMW.
Ale jak zauważam tu na forum, ludzi z forum BMW którzy są mi znani od lat, o poglądach lewicowych, radiolog, ... , to może dlatego forum afrykańskie zbliża się do forum BMW.
Ja po kilkunastu latach jazdy na GS, sprzedałem BMW, bo nie chce być postrzegany z perspektywy ludzi którzy uważają się za elitę i atakują wszystkich i wszystko co dla mnie jest ważne.
A tak już na koniec powinniście być wdzięczni tym wszystkim motocyklistom którzy przyjechali w niedzielę na Jasną Górę, bo oni pokazali że można się zorganizować i być w tym samym czasie w jednym miejscu. Modlić się w ciszy i spokoju o szczęśliwy sezon i o przerwanie tej psychozy związanej z covid.
Ja przeszedłem covid, dzięki Bogu udało się. Skończyłem kwarantannie i mimo że byłem jeszcze słaby wiedziałem że muszę tam być. Wsiadłem na klekota o 6 rano i przed 10 byłem na miejscu. Jestem szczęśliwy że tam byłem i nic mnie nie obchodzi co sobie o tym myślicie. Ja jestem szczęśliwy.

Ostatnio edytowane przez wierny : 15.04.2021 o 15:33
daro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem