Wątek: Stare auto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.02.2016, 15:35   #16
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,206
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 38 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał QrczaQ Zobacz post
To ze ma maly silnik to dla mnie troche i plus. Podobno tapicerki sa słabe ale
Pisałem już, że jak lubisz disco tuning - to ok. Dla kolekcjonera to zło - trzeba przywracać pierwotny stan. Pamiętaj że pierwsze 924 miały chrom na listwach, potem było gorzej. Tapicerkę zrobią Ci pod Włocławkiem, ale części nie są drogie. Warto szukać. Skóra była raczej rzadkością. Silnik 2.0 w tym wieku ma 1/2 koni, ale można spokojnie połatać na szybko. Spalanie jak w Golfie GTI.

Cytat:
Napisał Grinch Zobacz post
ale to całkiem bez duszy, tylko takie wołki robocze.
Ja kocham 740 w kombi bo kojarzą mi się z młodością w Szwecji. Brać silniki Szweckie z manualem z 5 jako nadbieg (guzikiem włączany). Ale kolekcjonerko lepiej serię 200 lub 100 ogarnąć. Uwaga - wielki nieobecny moich snów - Saab 900 w wersji krokodyl .Buda 3 D z silnikiem 2.0 Turbo i pakietem Areo )))


Cytat:
Napisał siwy Zobacz post
ale silnik jak gada
Tak - silik ma taki, że wypierdzielasz radio i słuuuuuchasz. Ale znam lepszy - polecam wolną szóstkę w Datsunie / Nissanie 280 ZX, kochałem ten wóz za silnik i trakcję, łamał bez ESP i ABS i innych, zakręt 90" setką...

W SEC-u jakie są piękne te szybki na tyle - opuszczane . Wersja SL z dachem w garażu to jest hicior
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 03.02.2016 o 15:40
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem