Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.07.2020, 15:34   #5
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Fajnie ze odzywa się ktoś z propozycja z dołu budżetu. Sam używam 60csx i wciąż uważam ze ta wiekowa navi się broni.
Co do planowania to po latach wracam do offu ale kiedyś... kiedyś używałem z bardzo dobrym skutkiem GoogleEarth w opcji zdjec lotniczych nie wiem jednak jaka funkcjonalność pozostała w GE po tych wszystkich latach.
Przeniesienie danych z GE do gpx zapewniało dokładność do 10m Max co w większości przypadków wystarcza aż nadto.
Wada 60tki jest niewielki ekran... kiedyś był wystarczający ale to było 13 lat temu. Ech...

Nie planuje zmiany 60tki na nic innego bo twierdze ze to urządzenie kultowe i zaden z nowszych ręczników nie zapewni mi nic nowego wartościowego dla mnie. Używam na piechotę, na rowerze i czasami nawet w aucie dla szpasu. Problem jest tylko wtedy kiedy nawiguje się turn by turn i człowiek się pomyli w skręcie. Ponowne przeliczenie trasy trwa długo. Bardzo wystarczy się nie mylić. Max jaki jechałem za jednym strzałem na 60Csx to 750km. Dała rade.
Jedyne co chodzi mi po głowie jako zmiana do drki jeśli się polubimy to Trailtech Voyager gen 1. Chce inny kokpit i tak wiec w tym moto przewiduje kiedyś taki zakup. 60tki i tak najczęściej używam jako wskaźnika na mapie.

Tyle ode mnie. Jeśli ktoś chce spróbować to za 500 Max można kupić śliczna sztukę i cieszyć się tym czego nie zaoferuje zaden telefon.

M
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem