Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.07.2019, 14:59   #87
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,327
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucky Luke Zobacz post
Czyli popsuł właściciel :P
No częściowo i nawet za Twoją namową

Bo jednym z czynników decydujących był brak drobnej części w autodeko kupionym z wałkiem jako "sprawny" na OLX. W zasadzie po katalogu części nie łatwo dostrzec, że tam we środeczku coś jeszcze powinno być, a i serwisówka nie rozpisuje sie na ten temat. To co jednak może wqrwić to zakład regenerujący głowice który ewidentnie spier... głowicę. Moja wina, że po gnojach nie sprawdziłem, tylko jeśli prosiłem o to żeby sie przyłożyli i po robocie ubrałem mając w głowie, że to pewnik. Tak wiec zakład ul.Polczki- sprawdzajcie

Co do braku w dekompresatorze to wydaje mi sie ze tylko ktoś kto obracał tego już trochę w rękach mógł stwierdzić, ze coś nie bangla. Wiec świnia nie mogła trafić lepiej.


Tu jeszcze w Kraku na montaż wydechu u znajomego speca

Tu juz zaprzyjaźnianie w wawie z Towarzyszką Zebrą.




Moto odebrane 200km zrobione Rzeszów-> Kraków, następnie Kraków -> Warszawa 300km. Przygodowo ale gównie spostrzeżenie mam z gaźnikiem TM40-6 ze chcąc trzymać sie bliżej 140km/h pali jak smok. Jeszcze zmienna ze wcześniej maiłem hotcams'a. Ale odwykłem i nawet na zwykłym wałku i z pełnym bakiem za szybkie puszczenie sprzęgła(nieumyślne) to koło w górze. No cóż.. znów sie zaprzyjaźniamy ;]

Podsumowując: Brawa dla Damiana (motomax)

Ostatnio edytowane przez Prince : 19.07.2019 o 15:41
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem