Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.01.2016, 11:37   #10
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,832
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 23 godz 13 min 20 s
Domyślnie

Fajna wyprawa. Przejechałem trochę w odwrotnym kierunku bo z start miałem w Hanoi a koniec w Ho Chi Minh (dawnej Sajgonu). Potem z Ho Chi Minh samolotem do Hanoi i do domu. Nie jechałem skuterem ani motocyklem tylko wyznaczałem sobie trasę tzn. przystanki gdzie chcę się zatrzymać i pokonywałem to tzw. sliping busem - jedziesz nocą by rano być w danym miejscu. Bilet kupujesz na np. 10 postojów w danym terminie.
W danym miejscu z kolei starałem się być 2 dni i wtedy wypożyczałem skuter i na maksa zwiedzałem dana okolicę.

Jeśli mogę cos doradzić do z Hanoi wybierz się do zatoki Ha long, w okolicach Hanoi jest tez wioska węży - wygląda niepozornie jak się do niej zajedzie. Nic nie widać nic nie słychać ale jak zaczniesz wchodzić w bramy i ukryte restauracyjki to uracza Cię wybranym przez ciebie wężem - jadłem w kilku postaciach ale w sajgonkach było najsmaczniej.

Jeśli chodzi o szczepienia to nie robiłem i nic nie dolegało mi ani mojej towarzyszce a jedliśmy i piliśmy tylko na tzw. ulicy łącznie z jakiem Ba Lut.

Ostatnio edytowane przez przemo77390 : 04.01.2016 o 11:40
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem