Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.08.2019, 07:25   #68
darek70

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: PISZ
Posty: 58
Motocykl: TENERE 700, XT600, WR 250
darek70 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 11 godz 37 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Gdzie ja kupiles za ile i co musialbym zrobic zeby taka miec?
Jak już pisałem na Forum TA kupiłem ją w Mongolii. Od Polaka, który ściągnął ją z USA tylko na wyjazd. Rocznik 2017. 6 tys km. 18 000 pln. Sporo włożył w graty. Kriega i tankbag moje a reszta już była. Ma 18 litrowy zbiornik IMS (ponad 300 dolców) na którym przejeżdżam 500 km (pali mi to niecałe 3,5 litra), płyta alu pod silnik, hamulec przód w oplocie, akcesoryjny wydech, stelaże Tusk z sakwami na specjalne zamknięcie ( sakwy montujesz w sekundę), kierunki led, akcesoryjne mocowanie tablicy rejestracyjnej z lampą, szybę rally (dosłał mi z Polski bo przyszła mu ze Stanów jak byliśmy już Mongolii), składane lusterka, instalacja na dodatkowe światło z włącznikiem przy lewej manetce. Oryginalne graty też mi dosłał.


Kupowałem trochę w ciemno. Mieliśmy się zamienić na motocykle na jeden dzień ale albo spaliśmy lub jechaliśmy gdzie indziej albo była za mocna impreza i rano strach było jechać nie swoim sprzętem. Dopiero przy oddawaniu motocykli do transportu do Polski zrobiłem w cywilkach bez kasku kilkaset metrów. Trochę główkowałem czy dobrze zrobiłem i pomyślałem, że najwyżej sprzedam ale po pierwszym dniu latania banan na twarzy i moto zostaje. Zrobiłem w lipcu coś około 1,5 tys km i cały czas niezła zabawa.

Ostatnio edytowane przez darek70 : 02.08.2019 o 07:43
darek70 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem