Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.06.2019, 02:53   #14
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Ufo robiło plastiki na pierwszy montaż. Ja mam dwa komplety, więc się nie orientowałem. Jedynie błotnik trochę spękał, ale długo nie szukałem, jest dostępny bez problemu. Problem był niby z linką sprzęgła, cena oryginału lekko masakruje, poprzedni właściciel ratował się dorabianiem. Ja, mając na półce kilkadziesiąt sztuk do różnych motocykli, dobrałem wręcz ideał, z... nie powiem czego Ale połowa ceny dorabianej i chyba 1/5 oryginału http://husqvarna-te610-630.riderpart...-a6087-r-parts

Boli nie tyle słaba dostępność części, co niewiedza z czego pasują. Nie rozbierzesz, nie pomierzysz, nie masz dostępu do magazynów części, to lipa trochę, bo nawet za bardzo niema kogo pytać, a koledzy zza oceanu trochę inaczej patrzą na ceny OEM, które swoją drogą u nich tańsze mimo wyższych zarobków. Teraz jestem na etapie szukania kosza sprzęgłowego, bo już trochę zużyty. Nowy jest jest dostępny, ale cena boli. Na oryginale napis "CAGIVA", więc na bank pasuje też z czegoś innego.
Tarcze sprzęgła - patrzysz po e-bayach i ch..a prócz oryginału total zero. A tu proszę, pomierzyłem i się okazuje, że pasuje wszystko z poprzedniego modelu, tylko dodali po jednej tarczy.
Pompa paliwa - ta sama co w 690-tce i wielu innych.

Poza tym nie wiem, za mało km nalatałem. Ale po tym co wyrzeźbiłem z Tenerą, jakbym miał jechać na kołach do Mongolii, to prędzej bym pojechał tym duporozpoławiaczem niż yamahą, ale to już inna historia. Po głowie mi chodzi T7, to może babcia powędruje pod kocyk, a kiedyś przed kominek.

Ostatnio edytowane przez ArturS : 30.06.2019 o 03:01
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem