Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.03.2024, 07:36   #14
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,760
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 21 godz 52 min 32 s
Domyślnie

Dzieki - ale to jego profil ze zdjęc dla klientów.

Rozpędziłem się i jedno sz za dużo
https://www.instagram.com/bartoszustakowski
Mlody wcześniej używał d750 lustra - zminił wszystko na bezlusterkowce - szybsze/mniejsze/wiekszy zakres iso lepsza jakość zdjęc
Ktos wspominał o Sony a6400 - tego w reku nie miałem ale starszy brat A6000 i strasznie mnie irytuje i wg mnie lepsze zdjęcia robi moja stara d90 ( czy wspomniane d300)
Gdzieś tam używałem krótko Olympusa OMD ( bezlusterkowiec) - strasznie irytujący i jak wyżej D90/D300 lepszy dla mnie 1000%

Jesli chodzi o wspomnianego d300 -to dobry aparat ale technologia już stara no i on nie jest mały i lekki . Poza tym to lustro - czy ja wiem lustro na moto
Sam mam od lat d90 (podobny okres) - bardzo lubię ten aparat, ale w stosunku do wspomnianych "zetek" nikona to stary trup ( dużo większy i cięższy) o parametrach technicznych nie ma co porównywać.
Z tym że Zetka nawet ta z5 - to pewnie ok 5 tys za body plus obiektyw.
Przymierz sobie ten aparat do ręki a jak chcesz dam Ci namiar na młodego to pogadacie w temacie ( bo ja to lama jestem w temacie zdjęć)
Ostatnio wyciągnąłem d90 z kitowym 18-105mm szkłem, na spacer z psem - nie używałem go kilka lat.
Bateria trzyma i ja go uwielbiam ( ale ja jakoś zawsze nikony) - jedna z fotek bez żadnej obróbki - ale chyba na moto to nie wg mnie
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DSC_0442.JPG (185.5 KB, 26 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSC_0448.JPG (91.8 KB, 15 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSC_0425.JPG (182.3 KB, 14 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Babel : 28.03.2024 o 11:31
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem