Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.05.2008, 09:43   #41
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Chłopy - kazdy z nas eksploatuje moto trochę inaczej i ma inne efekty i doświadczenia.

Cytat:
Napisał dj.1 Zobacz post
jak ja cos pisze to tylko z wlasnego doswiadczenia ! podruba z polo mi wytrzymala ponad 50.000km, a na orginale to napewno wiecej by bylo.
Dj.1 - pogadaliśmy ostatnio to wiem, że u Ciebie 50 tkm na 1 zębatce nie jest niczym szczególnym. Po prostu 99% przebiegu robisz zapierdzielając b.szybko po autobahnach.
Dla całego przeniesienia napędu to są bardzo komfortowe warunki pracy - stałe obroty, stała prędkość, bardzo mało kierunkowych i wartościowych zmian obciążenia łańcucha. Do tego smarujesz go obficie scotem - że obficie to widać po całym tyle motura Za to na sprzęcie nie widać raczej błota czy pyłu, więc pewnie napędowi też piach w zębach nie zgrzyta
Luzy na wałku zdawczym nie mają jak się wypracować przy stałym i jednokierunkowym obciążeniu, a w takim tempie jakie utrzymujesz kilometry lecą jak woda z kranu, więc przebieg będzie pewnie jak w moim kardanie

Napędy u chłopaków co ciorają maszyny po kiepskich (czytaj: krajowych) drogach (już nawet nie wspominam o terenie) raczej nie mają szans na takie przebiegi.
No i to tyle.

Zdrowia!

Ostatnio edytowane przez Pastor : 06.05.2008 o 10:35
  Odpowiedź z Cytowaniem