Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.03.2014, 14:29   #1
Olek
 
Olek's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kielce/Wawa
Posty: 647
Motocykl: RD04
Przebieg: dupa
Olek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 18 godz 17 min 27 s
Domyślnie Dokument o afryce do telewizji - potrzebna pomoc :)

Ha!
Nie wiem, czy wiecie, ale od jakiegoś czasu pracuję w Motowizji - jest to nowa (i jedyna w PL) telewizja motoryzacyjna (nc+ i orange, kanał 124). No i może uda mi się wreszcie zacząć robić własny program o motocyklach... W tym celu musimy zrobić - z Maćkiem Dorykiem, też operatorem i moturowcem - pilota, niestety wybitnie po kosztach...
Raczej wiele się nie zastanawialiśmy, o czym kręcimy
Żeby wszystko przyklepać, musimy przygotować scenario pilota i tutaj jest prośba do Was!
Zanim wyjaśnię, chcę przybliżyć formułę programu - program ma być osadzony w polskich (zdziwko, co? :P) realiach i mówić o danym motocyklu oraz, a w zasadzie przede wszystkim - o ludziach z nim związanych, tym czym dla nich jest, jak ich łączy itd. Do tego chcemy wprowadzić coś, czego nie ma w takich programach - czyli opowieści z podróży (i nie tylko) poszczególnych osób, z podłożonym nagranym przez nich materiałem

Dlatego - kto z Was, drogie Czarnuchy, chciałby się wypowiedzieć do kamery, opowiadając o Afryce, o sobie, znajomych związanych z Afryką i forum, przygodach na niej przeżytych, plusach i minusach, aspektach mechanicznych - słowem, o wszystkim z Afrą związanym. Jak do tego macie filmy, które moglibyście udostępnić i zgadzacie się, żeby poszły w TV - to rewelacja

Pomożecie?! ;D
__________________
Cow killer!
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem