Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.07.2017, 19:47   #10
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,241
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 6 godz 32 min 35 s
Domyślnie

Styczeń
W styczniu zaliczyłam drugą jazdę, tym razem po śniegu. Zdążyłam sobie połamać listka, obić biodro i sprawdzić kilkukrotnie jak mi idzie podnoszenie motóra. Próbowałam też kręcić kółka. Cięższym moto zawsze się bałam(o swoje kolana najbardziej).






Tego ktm chciałam kupić od kumpla ale ociągał się ze sprzedażą. Może to i lepiej. Ja tam w sercu Hondę mam






Marzec
Sąsiad również kupił swoje pierwsze enduro.
Od razu wybraliśmy się na polniaka zobaczyć jak lata jego nowy nabytek
Nie zdążyłam odjechać zbyt daleko bo zatrzymał mnie telefon.
W słuchawce: Maryśka! Wracaj do garażu! Nie ma płynu chłodniczego!
Przyznaje bez bicia- nie sprawdzałam nic. Chciałam dosłownie podjechać kawałek pod las. A płyn niestety wyciekał już sobie wcześniej. Tyle, że po troszku. Wtedy akurat uciekł cały na raz.


W Marcu właściwie już więcej na motór nie wsiadałam. Poszłam pod nóż naprawiać kolano i do tej pory crfka stoi i grzecznie czeka. Czasem tylko tato ją przepalał i podjeżdżał pod szpitalne okna by mi gul skakał.



Cytat:
A dlaczemu taka zmiana ? DRZ za ciezkie ?
Poniekąd to też zaważyło. U mnie wszyscy na wścieklakach latają. Ska jest za ciężka na moje tereny.
Głównie jednak chodziło mi to, że odkąd miałam drz to mój Trampek stał w garażu smutny i wyjeżdżał w trasę raz w roku.
Teraz to Trampek jest dla mnie sprzętem uniwersalnym a crf tylko koło domu, może jakaś Ukraina, czy zawody enduro
Gdybym od razu kupiła drz w wersji E to pewnie nie zmieniałabym tak szybko.

P.S Dawajcie znaka jak zdjęcia znikną. Będę poprawiać.

Ostatnio edytowane przez zaczekaj : 02.07.2017 o 21:37
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem