Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.09.2011, 19:47   #224
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Nie bylo mnie tutaj przez ponad 2 miesiace. Wbrew temu co twierdzi Elwood nie bylem w tym czasie na Facebooku, zajrzalem raz czy dwa razy na forum w tym czasie, odpisujac na y dotyczace wyjazdu. O tym co sie dzieje w watku dowiedzialem sie od zyczliwych, ktorzy przyjechali do Azji. Nie wiem po co Elwood wypisuje o mojej aktywnosci w internecie sugerujac, ze mam gdzies watek na forum, ktory mnie dotyczy.



Najpierw do Elwooda

Elwood gdyby to bylo moje forum zapewniam, ze bym Cie dano z niego wyrzucil Bynajmniej nie za teksty mnie dotyczace, ale za wulgaryzmy, ktorych pelno jest w Twoich wypowiedziach. Ta sprawa byla swego czasu poruszana w gronie moderatorow. Ja nie jestem moderatorem, nie jestem administratorem wiec nie mam prawa Cie cenzurowac. Ale bede zachecal do tego by dbac tu o poziom jezyka.

Wbrew temu co piszesz nie mamy najlepszych relacji. Zapraszasz mnie na swoje imprezy, ale od pamietnej nocy nigdy na nich nie bywam. Nie wypowiadam sie tez w Twoich watkach na forum. Odbieram telefony od Ciebie gdy dzwonisz, ale sam nigdy nie dzwonie. Nie przedstawiaj wiec prosze naszej znajomosci jako modelowej.

...
Gówno prawda.
"Twoje" ma tu znaczenie pejoratywne.

Dzwoniłem do Ciebie raz kolego i to w temacie tel do żony Iziego, ale nie odebrałeś w niemocy, za to sam oddzwoniłeś i to z przeprosinami, więc nie dworuj sobie. Wierzyłem w co mówiełś, teraz na jotę!
Co do zaproszeń, przyjmowałeś je. Więcej nie będzie, zapewniam.

W swej mega zajebistości źle odebrałeś intencje mego przekazu, co mnie już nie dziwi.

Sam przychylam się do Twojej cenzury, bo to miejsce faktycznie nie dla mnie.
  Odpowiedź z Cytowaniem