Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.05.2021, 10:29   #1
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,176
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 1 godz 43 min 52 s
Domyślnie Podlasie jeden dzień tylko po twardym

Wybieramy się z sąsiadem i może z jeszcze jednym kolega w niedziele na całodniowe latanie (14-15h), bez zwiedzania tylko z krótkimi przerwami technicznymi. Same kloce - CT, duża Tenerka, ATAS - na drogowych oponach wiec tylko po czarnym. Może jakieś krótkie kawałki/łączniki po szutrze od bidy, ale jednego kolegi to kompletnie nie bawi.

Mój naturalny wybór na taki wyjazd, Mazury, raczej odpada bo to pierwszy weekend z otwartymi noclegami i niezła pogoda wiec zapewne będą bazyliony ludzi i aut.

W związku z tym pomyślałem o Podlasiu. Mam gorącą prośbę o propozycje różnych dróg na wschód od Sokołowa Podlaskiego (przemęczymy się o świcie do końca A2, a stamtąd fajne boczne dróżki do Sokolowa). Może być w stronę Siemiatycz/Hajnowki. Byle asfaltami, jakość gra drugorzędną role, ale bocznymi drogami, jak najmniej dróg wojewódzkich, super długich prostych, dużo winkli itp…

Może ktoś z Was jeździ takimi drogami do roboty, rodziny, kumpli, dziewczyny/chłopaka i nie myśli w o nich w kategoriach dróg dla moto. Będę bardzo wdzięczny nawet za podesłanie pojedynczych odcinków, nie całej super wycacanej trasy, jak trochę tego będzie to złożę z tego fajny wyjazd

Powrót może przez Górę Kalwarię.

Z góry dziękuję
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem