Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.09.2017, 08:11   #26
mirek-wroc


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 53
Motocykl: RD03
mirek-wroc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 20 godz 5 min 59 s
Domyślnie

Nowy szlak będzie z okolic Bogatyni w stronę Suwałk - trochę przez Bory Tucholskie i Kaszuby - na odcinku Świeradów Wrocław - mam już prawie opracowaną trasę - i od Bydgoszczy do Wdzydz Kiszewskich też. Może część jeszcze w tym roku skończę - zależy od pogody i czasu.

Cytat:
Napisał Maurosso Zobacz post
......
Legalność: w jednym momencie przejeżdża się tak jakby zaraz obok gospodarstwa domowego, drogą prowadzącą na pola za domem. Prawie przez podwórko. Raczej git. Lokalesi uśmiechnięci i nikt z kosą nie wyskakiwał. Postaram się poszukać dokładny punkt zaraz.
....

Pierwsza połowa z uwagi na ukształtowanie terenu, raczej nudnawa. Im dalej na południe, tym coraz więcej jakiś wzgórków/pagurków i widoczków.
....

Jednak brakło mi trochu "offu". Jakiś zjazdów/podjazdów. Jakiejś rzeczki. Jakiegoś błotka...no w tym temacie lekki niedosyt.
No brodu długo szukałem i nie znalażłem nic fajnego - jeden strumień jest na trasie - tam gdzie połamane przepusty betonowe.
Terenu niestety w góry nie zmienimy - oczywiście trasy są "mało offowe" bo mają być legalne - więc to lokalne drogi gminne i tyle. U mnie na Dolnym Śląsku nawet takich mało.
Dosyć fajny szlakowy odcinek był przy pętli nad Czarną Hańczą - można powiedzieć że górski nawet - ale może to minęliście myśląc że to błąd.
Cieszę się że się podobało.
mirek-wroc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem