Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.12.2018, 18:55   #104
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Oestii-Ranca

Kolejny dzień obfituje w zestaw Transfogaraska oraz Transalpina w jednym.
Zakręty,zakręty i zakręty. Temat znany, który zawsze warto zaliczyć.






W połowie dnia spotykamy znanego podróżnika Czosnka. Zaznaczam podróżnika nie turystę, który stwierdził ,że ma aktualnie wolną chwile to wpadnie zahaczając o Rumunię.

Druga część dnia zdecydowanie bardziej mi się podobała gdyż jako prawdziwi motocykliści enduro postanowiliśmy w końcu zjechać z asfaltu.Na Urdele za wskazówkami Grega udaliśmy się offem.Mam nadzieje ,że teraz dołączymy do tego szlachetnego grona ,które kiedyś będzie opowiadało jak to drzewiej bywało.Pamiętasz jak szutrem tu i ówdzie dało rade wjechać, zanim asfalt wylali?:-)))))

Strada Strategica albo jak kto woli DI 701 D pochłonęła trochę więcej czasu niż się spodziewaliśmy. Obfitowała w jedno zamotanie nawigacyjne oraz dwie może trzy gleby licząc całościowo.
Jak dla mnie w meczu Transalpina:Transfogaraska 1:0 tego dnia.


FullSizeRender 13.jpg

FullSizeRender 5.jpg




FullSizeRender 14.jpg



Tutaj się pogubiliśmy...
IMG_2423.jpg




FullSizeRender 4.jpg





Gdzieś po środku kadru, Maniek podnoszący Gsa 1150....

DSC00240.jpg



DSC00253.jpg



DSC00249.jpg

Co jak co, ale pozowanie to Czosnek ma opanowane do perfekcji!
Mógłby stać na wylotówce na Środę Śląską a każdy pomyśli-"On pewnie widzi co jest tam hen za tymi górami "-chodź to pole kapusty


DSC00262.jpg

Znacie te miny?(kto zna ten wie) tutaj dymek powinien być-"ja pierdolę ile można się jebać 20 km?


Lądujemy w końcu w Rancy po bardzo fajnym dniu.W związku z tym ,że chałupa wyposażona była w grilla to piekliśmy kiełbaski na świeżym powietrzu. Część degustacyjna obejmowała wino oraz bimber z Beninu(no wiesz takie państwo w Afryce), którego większość wyżłopałem ja, wysłuchawszy Czosnkowej opowieści o zasadach jego produkcji...



300 km poszło...
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem