Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.11.2017, 23:23   #11
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,830
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 1 godz 20 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał yeuop Zobacz post
Czesc, chce pod koniec roku kupic nowe ciuchy, szukam w zasadzie całego kompletu.
Co do ciuchów, nie za bardzo pomogę bo Klima nigdy nie miałem, a z RST się wyleczyłem (miałem zestaw Paragon 4) jak wracałem na moto z PL do UK w 2015 roku. Sam wiesz jak to jest na Wyspach, więc ja jestem zwolennikiem Rukki z Goretex Pro - i ciepło i sucho.

Jeśli buty do turystyki i chodzenia to też jedne mi tylko przychodzą w UK na myśl - Alt-Berg.
Ta firma od lat robi buty dla armii Jej Królewskiej Mości i dla brytyjskich policjantów motocyklowych. Jeśli mieszkasz blisko od ich fabryki w Yorkshire - zrobią Ci buty na miarę, które wytrzymają spokojnie 10 lat. Jeśli to daleko - to i tak spokojnie dobierzesz rozmiar, bo poza długością oferują buty w pięciu szerokościach.
Ja mam model Clubman Roadster od ponad trzech lat. Na początku był pewien dyskomfort bo buty były strasznie sztywne. Dopiero jak się "wychodziły" są idealne (coś jak z polskimi wojskowymi "opinaczami"). Nie mają Gore lecz Sympatex, ale nigdy mi nie przemokły. Szczerze polecam.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem