Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.07.2016, 14:38   #1
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,730
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 13 godz 9 min 31 s
Domyślnie Ciuchy enduro / cross ? Jakie?

Witajcie,

Pisałem na FTA ale mam wrażenie że tu więcej ludzi jeździ w terenie sprzętami nieco lżejszymi niż Afryka. Ostatnio odkrywam na nowo radość z jazdy śmigając Tenerką po piachach i drogach leśno-polnych 10-tej kategorii. Na dzień dobry przekonałem się że przewiewny crossowy kask z goglami być musi. Mój integralny Caberg nie dość że ostro się niszczył to okrutnie się w nim dusiłem.

Jako że nie lubię kupować 2 razy - kupiłem taki jaki najbardziej pasował na moją dyńkę i jest porządny o ile wiem. SHIRO Wild Wolf karbonowy bodajże, bardzo lekki - coś około 1050g. W ogóle nie można porównywać z integralem, rewelacja.

Kolejne kupiłem ochraniacze na kolana - z dawnych moich prób wiedziałem że należy kupić dwuzawiasowe. Zatem zainwestowałem z Leatt Dual Axis Guard. Wydaje się że będą dobrze działać.

Poza tym sprawiłem sobie rękawiczki Fly, natomiast buty jakimi na razie dysponuję to Diadory MUD. Nie są złe ale jakiejś szczególnej ochrony nie dają - na razie zostaną.

I dalej jestem nieco w kropce - kurtka to Modeka Discovery, dość gorąco w niej. Spodnie mam modeki turystyczne bez membrany (tzn. wypięta).

Co polecicie - co odradzicie? Przydałaby się jeszcze zbroja, portki crossowe i jakaś koszulka pewnie.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem