Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.07.2018, 12:16   #10
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał giennios Zobacz post
Matjas,

jaki w twojej opinii jest min. wiek dziecka na weeRide? Wiadomo, że roczne dziecko innemu roczniakowi nierówne.
Piediatrą nie jestem - opieram się tylko na swoim doświadczeniu i obserwacjach.

Dziecko musi swobodnie chodzić tj. mieć wykształcone mięśnie SKUTECZNIE utrzymujące ciało w pozycji pionowej.
TEORETYCZNIE to się już dzieje kiedy dziecko siedzi ale IMO to trochę za mało. ROK+ to takie minimum moim zdaniem - im bliżej dolnej granicy tym lepsze musi być podłoże po którym jedziesz = brak wstrząsów na kręgosłup.
Jak pisałem - mój młody zaczął w tym jeździć jak miał jakieś 18mcy O ILE PAMIĘTAM. Spytam jeszcze żony ale kurde takie detale są tak ulotne. Przykre.

Sprawdź jeszcze zalecenia WeeRide - na pewno coś tam napisali w kwitach.
zresztą znaj wujka... poniżej z FAQ Weeride:

We recommend the child to be able to support his or her own head with the added weight of a helmet, usually 1 year old. Please consult your pediatrician beforehand.

...Samodzielne utrzymywanie głowy z dodatkowym obciążeniem kaskiem. Skonsultuj się z lekarzem pediatrą


BTW pytania - innych fotelików tego typu nie miałem w rękach. Nie kombinuj - kup orginał. Spokojnie znajdziesz używkę
pamiętaj, że kiedyś będziesz chciał to sprzedać. WeeRide ktoś odkupi a Guppy kupi tylko.... /zrymuj sobie / - zaraz ktoś doniesie na 'poetę z kałuży'

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 25.07.2018 o 12:21
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem