Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.11.2017, 18:05   #12
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 31 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał yeuop Zobacz post
A Sambor czasem nie robil czegos na Alaske?
Może mi się chrzani.
Sambor miał robić wyprawę z quadami na Alaskę (i w sumie to nie wiem, czy robił) i nawet gadaliśmy ale wtedy nie było za bardzo na to opcji, aby w dogodnym dla mnie terminie a właściwie terminach się z Nim zabrać.

Swoja drogą - gdyby ktoś chciał, to lotniczo z Polski (Okęcie) - 6000 PLN + opłaty na lotnisku w Kanadzie (około 600 USD) + koszty załadunku w Polsce lub dostarczenie na lotnisko spakowanego i gotowego do drogi moto. Powrót moto z USA - około 2800 USD + opłaty).
Do tego dochodzi mój lot (około 3000 PLN w obie strony) i za samo dostanie się na miejsce wychodzi ponad 20000 PLN...nie liczę wizy i kosztów dodatkowych (np. 1 dzień na lotnisku w Kanadzie jeśli się nei zdąży odebrać motocykla to też jakieś "kilka stówek"). Liczyłem, że całą wyprawę zamknę w 30000 PLN ale transport a właściwie jego koszty pozbawiły mnie złudzeń...

Morski transport - w jedną osobę/motocykl to do miesiąca podróż (dla mnir to nawet nie kłopot) ale najgorsze, że nie ma pewności co do terminu dostawy a przy planowaniu takiej wycieczki, to dosyć istotne.

Generalnie 2 lata marzeń i planów i poszło w p...du.

Ostatnio edytowane przez mirkoslawski : 21.11.2017 o 19:45
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem