Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.04.2018, 10:20   #25
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 962
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 4 godz 19 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Też miałbym ochotę na Albanie, ale nie chce mi się robić 40 godzin dojazdówki żeby pojeździć kilka dni, albo i nie jak będzie zawalone śniegiem. 27 jadę do RO ( ale wszystko uzależniam od pogody, jak będzie chuijnia odpuszczam ). Nie dam rady zarejestrować nowego moto, termin dopiero na 27 kwietnia w komunikacji, wiec pozostaje mi Tenerka. Wysokie góry odpuszczam bo metr śniegu jeszcze tam leży, ale tak do 1300/1500 m mam trasy na kilka dni szwendania.
Jak byś był zainteresowany, dzwoń.
Zdrowia.
Zima się przedłużyła i terminy stanęły na głowie dlatego dla mnie te święta majowe to szansa aby się wyrwać na parę dni i odpocząć

Albania dlatego że mają góry z pięknymi widokami,wioski w których można się zgubić i powinna być słoneczna pogoda

Niewiadoma jest taka że ze względu na ograniczony czas myślę o północnej części czyli pętla Theth do której mam 1200km i ne wiem gdzie by tam się jeszcze pokręcić no i czy nie będzie zalegał śnieg ale to do sprawdzenia

Do końca przyszłego tygodnia dałbym Ci odpowiedź kiedy się przebadam warunki jakie tam panują bo plan jest świeży urodził się przedwczoraj i gdyby nie wypalił to chętnie bym się przyłączył i dwóch kolegów od Tarnowa których być może znasz
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem