Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.01.2019, 22:52   #10
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

146E fajna cena. Jeszcze niedawno można było wyrwać nowego Aviatora 2.2 za 1200zeta (24mx), sam się zastanawiałem, ale mój ciągle się zniszczyć nie chce (6lat), więc szkoda kasy na...5ty kask w chacie...

Problem z goglami występował w pierwszych Aviatorach, od 2.2 dziura na gogle jest duuużo większa. W moim faktycznie muszę wybierać gogle pod kask, ale nie jest to duży problem, po prostu wybieram gogle bez dodatkowych wypustek/przetłoczeń. Tak czy siak często przymierzam kask z goglami, żeby wiedzieć jak leży całość.

Różnica między Twistem a Aviatorem jest okrutna. Twist jest ze 2x większy na głowie, mimo, że waży niewiele więcej. Upatrzyłem sobie zajefajne malowanie Twista '19, ale po przymiarce odpuszczam. Aerodynamika, wentylacja, jakość Aviatora mnie kupiła. Aviator ma też bardziej dopasowane wnętrze, a Twist wchodził na mnie rozmiar mniejszy o dalej było trochę luźno. Natomiast w dotyku przyjemniejsze jest wnętrze Twista/CR901. Z ciekawostek Aviator 2.3 waży już ponad 1kg (przez MIPS).
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem