Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.09.2022, 22:04   #11
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Dzięki wszystkim za porady - dziś zrobiłem eksplorację sklepów w warszawie, co nieco jeszcze pomierzyłem i wyszło mi że zostanę z marką której używam od wielu lat tj. Modeka, a model to Panamericana II.

Zakupiłem, w tej ciemniejszej wersji czarno-brązowej:

https://modeka.pl/produkty-lista/panamericana-ii/

https://modeka.pl/produkty-lista/panamericana-ii-2/






I do tego portki - tu nie ma co fot wstawiać, czarne po prostu.

Mam nadzieję że będę zadowolony przez kolejne 7-8 lat jak z dotychczasowych. Jest sporo fajnych patentów, obawiam się nieco czy wentylacja będzie wystarczająca no ale może niepotrzebnie.

Co do tego czy kurtki 1, 2 czy 3 warstwy, czy mesh, czy wojskowe i zbroja czy trampki i t-shirt - każdy lubi co innego, ja kilkanaście lat kulam się w takich 3 warstwowych i pewne niedogodności nie przeważały nad zaletami Ale ja mało wymagający jestem.

Delirium - Held Carese podobno jest rekordzistą masy, ciężki znaczy - tak słyszałem, w łapach nie miałem. RST Adventure X mierzyłem, fajna, mimo że ciężka - niestety membrana łączona z podpinką to było dla mnie jakieś niezrozumiałe kompletnie i dlatego ją odpuściłem. Dodatkowo niezbyt mi się podobały panele wentylacji chowane. Ale poza tym - bardzo fajna, gdyby to był poprzednik 3-warstwowy to bym kupił.

Dzięki wszystkim za porady - zdam relację jak pojeżdżę kilka tys km. Aha, udało się prawie zmieścić w budżecie maksymalnym - tj. w stacjonarnym sklepie po negocjacjach za komplet dałem 2600 cebulionów. Myślę że naprawdę OK jak na ten model, szczególnie że to nowa wersja a nie poprzednik - który zresztą też jest spoko ale tu mądrzej rozwiązali wentylacje na rękawach. W większości sklepów cena to było 3300 wyjściowo katalogowo, po "rabacie" 3000.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem