Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2019, 19:06   #42
Widmo80
Pracuj uczciwie dla dobra swego kraju- dostaniesz rentę , bilet do raju
 
Widmo80's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Dzierżoniów
Posty: 961
Motocykl: RD03
Przebieg: 12 000
Widmo80 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 44 min 28 s
Domyślnie

Żeby pocieszyć trochę - kładłem ostatnio 400m2 ( nie sam , ale poszczególne etapy zlecałem różnym wykonawcom ze tak ich nazwę) i potwierdzę , jak wyżej już napisano, że najwięcej pierdolenia jest z wykorytowaniem, wywózką ziemi, zgraniem ciężarówki która ziemie będzie wywozić i koparki w jednym czasie i miejsce na wysypywanie wybranej ziemi przez cięzarówkę- ta np pojedzie i nie wraca bo sie zakopał;a gdzieś a roboczorodziny koparki lecą ( oczywiście operator ma pełno robót , ale już mu powiedziałem , jak i innym, że bardziej nie chce mi sie słuchać tego , na chuj mi to , niz jemu o tym gadać) Najważniejsze to sobie ponanosić poziomy, paliki , sznurki. Wykorytowane i wyjazd. Następnie tuczeń i podbudowa- to juz z pobliskiej kopalni - ostrówek , rozgarnianie, zagęszczarka 500kg, na to warstwa mączki 0-2 mm i na to klepanie kostki. Brukarz , zimową pora , przyszedł na praktycznie gotową podbudowę ( nie widzę w tym filozofi) i klepał granitowy Strzegom 10x10 . Teraz po prawie roku , widzę że trzeba to wyprasować zagęszczarką 500kg (dobić konkretnie ) Myśle że 300 lat wytrzyma a na bank mnie przeżyje.
Widmo80 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem