Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.08.2017, 09:41   #9
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 45 min 0
Domyślnie

moja propozycja poparta paroma wyjazdami w te regiony:
buty - obowiązkowo enduro
nakolanniki
Spodnie - mogą być rybaczki za kolana, ja używam skrócone wojskowe z demobilu.Sięgają za kolano, nie trzeba upychać w spodnie, nie "ciągną" przy ruchach, zapewniają "podwiewanie". Ja używam ostatnio spodnie armi szwajcarskiej - tańsze, dobrej jakości, podwójne na kolanach.
Jak jadę lekki off - biorę buzer plastikowy- tylko na klatę, pod niego koszulka z długim rękawem. Łokcie chroni tylko koszulka - przed nadmiernym opaleniem. Zbroja - opina, przy noszeniu cały dzień czuję dyskomfort. Jeśli bardziej turystyka - odpuszczam zbroję i buzer też.
Do plastikowej zbroi mam zamontowany na stałe plecak 10 litrów z Lidla za 10 zł - na dokumenty, portfel i butelkę 1,5 litra.
Do tego polar - jak zimniej i lekka kurtka - u mnie to wojskowy goretex który używam praktycznie zawsze (po mieście na garnitur też).
Na ciepły klimat - rękawiczki bez palców - takie jak używają ciotersi- można obsługiwać gpsa, nie trzeba zciągać płacąc czy odlewając się.

dokup pasy mocujące
termoaktywne wkładam jak jest poniżej 15 i jeżdżę po szosie. Możesz wziąść bo mało miejsca zajmują i traktować "na wszelki wypadek " jak by było zimno.

2 tygodnie temu w Grecji:
IMG_20170809_104924.jpg
__________________
Enduro i ADV

Ostatnio edytowane przez motormaniak : 23.08.2017 o 10:00
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem