Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.02.2010, 16:35   #12
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 37 min 53 s
Domyślnie

Każdą początkową trasę konsultujesz z agencją , gdzie pojechać , na ile dni itp. , ponieważ na tej podstawie dostajesz zaproszenie od agencji i na podstawie niego , ambasada wydaje Ci wizę , trasa musi być podpięta po dokumenty i w żadnym wypadku nie może ulec modyfikacji po zatwierdzeniu przez agencję . Agencja ma obowiązek poinformowania gwardii nazionale i policji o wyznaczonej trasie .
Nie ma możliwości poruszania się po Algierii bez przewodnika , na oryginalnych tablicach i bez ich ubezpieczenia .
Takie firmy jak Eni czy Total posiadają specjalne przywileje , ich pracownicy mieszkający tam , jeździli terenówkami bez algierskich tablic .
Powiem Ci tylko że jeśli coś nie spodoba się algierskim pogranicznikom to całe przygotowania i kasa idzie w błoto , a Ty wracasz do domu , tak samo na kilkudziesięciu miejscach kontrolnych , przez które musisz przejechać po przekroczeniu granicy .
Dlatego Twój przewodnik , jest Twoim aniołem stróżem .
Kiedyś próbowałem coś ustalić tu u nas i informacje , które wtedy otrzymałem z konsulatu , nie pokrywały się z tymi z agencji , to tak na marginesie . Wszystko musi być dopięte na tip top , to nie jest weekendowy wypad , żeby pozwolić sobie na jakieś nie dopatrzenia .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem