Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.08.2019, 13:46   #4
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Szybka odpowiedz na pytania:

1. Oboje mowimy po angielsku (wymog w robocie) ja dodatkowo jakis sladowy rosyjski.
2. Nocleg w wersji minimum dla dziewczecia: czysta posciel, lazienka w pokoju (ogolnodostepna jest dopuszczalna w wersji extreme..czyli w wyjatkowych sytuacjach raz na kilka dni) ciepla woda, mozliwosc zjedzenia sniadania w hotelu/lokalu, i zakupienia drineczka wieczorem. Dla mnie objetnie, ale tu kobita ma jasno okreslone wymagania. Dopuszczalne gorsze warunki na czas ewentualnego transferu (nocleg gdzies po drodze). Spodziewam sie ze taki ogarniety hotel to beda jednak te popularniejsze, a wiec bardziej oblegane miejscowki. No cos za cos.
3. Oboje wolimy miejsca mniej zatloczone, im mniej ludzi tym lepiej. Ale chcac zwiedzic popularne miejsca bierzemy to na klate - tym bardziej ze (patrz punkt 2) sa okreslone wymagania co do noclegow. Plaza z tlumem typu "Mielno w wakacje" bedzie trudna do wytrzymania, nie wiem jak tloczno jest w Agadirze. Swoja droga Agadir od Sisi Ifni nie sa tak daleko wg mapy.
4. mala pustynia jest ok, ale wiesz, pozostanie niedosyt.. byc w Maroku i nie zobaczyc Sahary ? Oczywiscie nic na sile, jesli nam sie trafi fajny pomysl daleko od sahary to na wariata gnac tam nie bedziemy. Pojedziemy nastepnym razem wiedzac juz lepiej i bedac lepiej przygotowanym.

Dodatkowo - wyjazd planowany jest na przelom pazdziernika/listopada tego roku. Wg internetow pogoda w maroku w zaleznosci od regionu jest od "bardzo fajnej" (24 st) do goracej (powyzej 30)
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem