Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2017, 12:57   #20
Evvil
 
Evvil's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,146
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 18 godz 11 min 26 s
Domyślnie

Smartfony noszę w pancernych niewentylowanych obudowach i nic się nie dzieje. Tu też nie powinno się nic stać .

Projekt powolutku się rozwija. Wczoraj pierwsze szkice w CAD i pierwsze wydruki prototypowych chwytaków żeby sprawdzić samą zasadę działania mechanizmu. Paczka z amortyzatorami już idzie. Doszedłem też do wniosku że ma byc profi, więc na drukarce powstaną same prototypy, a po złożeniu całości niektóre elementy zamówię w CNC.

Poszedłem też o krok dalej - chcę zbudować uniwersalny pancerny uchwyt do szpeju elektronicznego - coś co będzie elegancko trzymać czy to Garmina, czy tablet czy telefon, da się zamontować na kierownicy albo na kokpicie i będzie posiadało pewien zakres regulacji umożliwiający ustawienie "kąta", wpinanie i odpinanie urządzeń będzie szybkie i proste, będzie amortyzować pewien zakres wstrząsów, umożliwi podpięcie ładowania a całość będzie ważyła rozsądną ilość dekagramów .

Wczoraj powstał mechanizm umożliwiający zaciskanie się na dowolnym kształcie z bardzo dużą siłą. Teraz pracuję nad blokowaniem samego zacisku i mechanizmem zwalniającym.

Jak na humanistę z wykształcenia uważam że idzie mi nieźle - ale to pewnie dlatego że nie wiem że niektórych rzeczy się nie da
__________________
------------------------------------------------------
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
------------------------------------------------------
Evvil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem