Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.06.2010, 22:16   #6
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

Zgodnie z prośbą wklejam tutaj plus kilka nowych pomysłów. W ogóle to brzmi jak temat do założenia stowarzyszenia i pewnie wtedy można by zorganizować środku z Unii, 1% lub [tu wstawcie nazwę funduszy na cele społeczne o których nie wiem ale na pewno są].

Kilka pomysłów, które przyszły mi do głowy:

- Mogę zainteresować studentów gier wykonaniem małej gry o tej
tematyce. Na przykład prosta flashowa gra gdzie przeciskamy się
motocyklem przez korek w drodze do pracy a zdenerwowani puszkarze
rzucają w nas kiepami przez okna, podjeżdzają. Albo lepiej, nie do pracy tylko do rodzącej żony :-)

- Mogę zainteresować tematem studentów specjalizacji związanych z
wideo. Może ktoś chciałby na projekt zaliczeniowy zrealizować
profesjonalny spot.

- Mamy cały wydział Sztuki Nowych Mediów. Mam tam kilku znajomych,
może udałoby się ich przekonać, żeby w przyszłym semestrze na
zaliczenie zadali wykonanie plakatów. Co roku potem organizują na
uczelni wystawę najlepszych plakatów więc może można by z tego zrobić
większy event.

- Proponuję twist pomysłu z nalepką "Motocyklisto uważaj na innych". Nalepka na kufry dla motocyklistów z hasłem typu "Motocyklisto uważaj na lusterka innych - są wszędzie" lub coś w tym klimacie, zabawna parafraza hasła "motocykle są wszędzie".

- Z tego co słyszałem ten facet który po wypadku na motocyklu jest sparaliżowany i jakiś czas temu prosił o eutanazję teraz robi maturę i chce studiować filozofię. Byłby dobrym przykładem na to, że nawet po wypadku motocykliści to nie warzywka i nie każdy motocyklista to młotek. Gdyby się zgodził można by wyprodukować spot. Jak ktoś rechoczący z hasełka o warzywach zobaczy osobę sparaliżowaną to mu się zrobi głupio bo takie żarty są zabawne dopuki się ich nie skonfrontuje z rzeczywistością.
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem