Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.12.2015, 13:30   #1
Azja
 
Azja's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 152
Motocykl: Ryszard Dominator
Azja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 10 godz 59 min 5 s
Domyślnie Pilna prośba o pomoc. Wypadek w Tajlandii.

Wiadomość wklejam na prośbę kolegi:




Witam

Sprawa wygląda następująco. Kolega z pracy poszukuje pilnie pomocy kogoś kto zadzwoni do szpitala i się dogada.

To wiem :
- Kolegi córka jest z koleżanką na wycieczce w Tajlandii i miały wypadek na skuterze.
W wyniku zdarzenia jedna z nich nie żyje a druga przebywa w szpitalu (stan nie jest mi znany).

- wypadek prawdopodobnie miał miejsce dzisiaj lub dzisiaj informacja dotarła do Polski.

- kolega rozmawiał z Konsulem ale pomoc Konsula jest na razie ograniczona. (mają mało ludzi i dużo problemów) Sadzę że maja wiele takich kłopotów jednocześnie i starają się jak mogą ale informacje od nich są dość skąpe.

- Staramy się pozyskać numer telefonu do szpitala lub jego nazwę aby na własną rękę czegoś się dowiedzieć.

-Dziewczyna prawdopodobnie przebywa w szpitalu w SURAT THANI (w trakcie pisania tej wiadomości dowiedziałem się iż jest plan przewiezienia jej do Bangkoku)

Ja staram się pomóc w zakresie zdobycia kontaktów więc też nie mam zbyt wielu informacji. Zwłaszcza iż jego numer teraz jest cały czas zajęty.

Jeśli ktoś :
- aktualnie przebywa w okolicy
- zna jakiegoś Polaka lub kogoś kto mówi po angielsku oraz w języku lokalnym kto mógłby wykonać na miejscu parę telefonów
- wspomoże poradą

Proszę o kontakt. Przekaże wtedy numer do bezpośrednio zainteresowanego.

Kolega właśnie kupuje bilet i jutro ok. 15:00 ma wylecieć do Bangkoku. Lot to ok. 14 h wiec będzie tam najwcześniej w niedziele. Na chwilę obecną nie do końca jeszcze chyba wiadomo gdzie jej szukać.

Staramy się wielowątkowo rozpowszechnić tą informację więc może być tak iż niepotrzebnie już zawracam gitarę. Ale z drugiej strony każdy kontakt może być przydatny.

Ps. Za Chiny ludowe nie mogę się zalogować na swoje konto na Afryce. Nie pamiętam hasła i strona mnie blokuje co kilka prób . A czas leci. Wystarczy mi sms a oddzwonie. Dla tego poprosiłem Azję o wysłanie wiadomości.



Pozdrawiam
DaVe

Ostatnio edytowane przez Azja : 18.12.2015 o 12:13
Azja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem