Wątek: Kozaczki FLY
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2009, 22:27   #8
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 6 min 15 s
Domyślnie

To może kilka słów od kogoś kto je ma a nie słyszał jak kuzynka sąsiadki, opowiadałem, że jej daleka krewna, zna kogoś, kto w rodzinie miał babke, której sąsiad poznał w sanatorium Panią, której syn ... Mam te buty drugi sezon i faktycznie są szmatławe ale za niespełna trzy stówy cudów się nie spodziewałem. Buty mają dla mnie jedną niepodważalną zalete !! a mianowicie, są nieco niższe od normalnych enduro przez co nie mam problemów z zapinaniem ich na mojej "opuchniętej" łydce. Generalnie pierwsza para rozwaliła sie po tygodniu ale gość, od którego kupiłem /kolo z allegro działający na terenie New Sącza przy wylocie na Piwniczną/ wymienił je od ręki na nowe bez najmniejszego stękania. Te drugie, czyli te które mam obecnie przetrwały wyjazd w rumuńskie Karpaty, wycieczkę enduro na Ukraine, kilkadziesiąt wypadów w teren "koło komina" i nie mają większych sladów zużycia. Dbam o nie jak o siebie, czyli myłem je karcherem z cztery razy przy okazji odbłacania sprzęta. Klamry wygladają na ladace ale u mnie nic się z nimi nie dzieje, wode puszczają ale moim zdaniem tylko podgumowane walonki pozwalają na suchy komfort. But trzyma dość stabilnie noge pozwalając jednocześnie na podejście do toalety i po piwo do kiosku, szwy w moim przypadku są OK, a fakt, że buty nie zgniły w nieogrzewanym garażu pomimo pozostawienia ich w stanie strasznym na zime zaliczam na plus. Generalnie obówie warte swojej ceny i mniej więcej odpowiadające jakością wykonania czemuś co kosztowało mnie 260 zł. - nie polecam ale i nie odradzam. Jeśli szukasz czegoś za psie pieniądze to moim zdaniem może być ale Ja napierd... od wielu lat w tak starym kasku, że nawet część forumowiczów poznaje mnie po nim z daleka, więc moje wymagania odnośnie "prestige" i "image" nie są zbyt wygórowane. To tyle w temacie "słów kilka o Fly".

Ps.
Proszę mojej opinii nie traktować w pełni miarodajnie, gdyż jak kilka ładnych lat temu napisałem, że na Mitasach E09 da sie jeździć a dodatkowo wybieramy się na nich z imć Pindorem do Maroka i na Saharę Zach. to mnie część towarzystwa tak zjebała, że prawie zupełnie zrezygnowaliśmy z wyjazdu a ostatnio słyszałem, że jakieś fancluby tej m-ki powstają
Pawel_z_Jasla jest offline