Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.03.2019, 10:06   #10
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie Wycieczka pomiędzy 25.3 a 10.4

Cytat:
Napisał Jarek Zobacz post
No pięknie, choć na koniec straciłem wątek -czy to okolice Napoli czy Sparta
pzdr


To było właśnie ciekawe, jesteśmy w Grecji a tam miejscowość Napoli to trzeba było zobaczyć o co chodzi. Co do promów z Albanii, jest to jakaś opcja ale aby się tam dostać potrzeba trochę bardziej się zmęczyć niż aby dojechać do Livorno. Dodatkowo z Bari trzeba dojechać na Sycylię to też trochę czasu, a ten niestety płynie. Wolę niespiesznie jeździć bez celu po Sycylii niż gnać na nią.
Jak na razie to wyjazd jak dojdzie do skutku to będzie na styk. Zapłaciłem za regenerowany modulator i próbuję zmusić gościa aby go wysłał dziś a nie jak mu pieniądze pojawią się na koncie. I tak nie zmieni to faktu że jak wszystko się zgra to będziemy startować z Bielska i tam musimy przerzucić nasz bagaż. Tak się na szczęście szczęśliwe się złożyło że będzie u nas na weekend człowiek z Bielska to nam rzeczy zabierze.

Do tego po sprawdzeniu ceny Durres Bari Durres wyszło mi około 340 EUR standard base, nie wiem czy w tym jest kabina , chyba nie bo podczas zaznaczania opcji nie było takiej możliwości. To drogo jak za taki kawałek.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 22.03.2019 o 14:19
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem