Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.03.2013, 03:33   #18
Roberto
 
Roberto's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Krakow
Posty: 206
Motocykl: RD07a
Przebieg: 62000
Roberto jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 20 godz 41 min 46 s
Domyślnie

Dziękuję Wszystkim za dobre słowo, miło mi bardzo.
Bajraszu, a nie jest tak?

Filmik jest krótki, ograniczenie do 5 minut i został stworzony z zamiarem udziału w konkursie ROZJAZDY 2013 na materiał z podróży dalekiej lub trochę bliższej. Przeszedł pierwszą kwalifikację i walczy. Cały dokument na pewno powstanie choć tyle czasu już minęło, a ja nadal mam kilka wizji jak go poskładać i zdecydować się nie mogę.
Ale do rzeczy.

W konkursie można zająć jedno z trzech miejsc, które ustala jury lub wygrać nagrodę publiczności o wartości 1000 zł w sprzęcie turystycznym. Wygrywa film z największą liczbą kliknięć w guzik Fajne. Konkurencja jest spora i niektóre materiały bardzo ciekawe. Ale da się również zauważyć, że nie wszystkie wyniki są miarodajne.
W związku z tym jeśli stwierdzicie, że materiał Wam się podoba i razem to wygramy to deklaruję tu Wszystkim, że pozyskane fundusze zostaną w całości przeznaczone na korzyści alkoholowe i strawę, które razem spożyjemy podczas weekendowego spotkania przy ognisku pod namiotami na Pustyni Siedleckiej.

I nie traktujcie tego proszę jako łapówki, bo przecież wszyscy wiemy, że nie o to chodzi, a jedynie jako pretekst do możliwości spotkania w większej grupie, poleżenia na piasku i pogadania o podróżach dalszych i bliższych.

Głosowanie do 18 marca pod linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=xUxNJtUJQzA
Roberto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem